Bir süredir Loreal ürünlerini kullanıyorum. Saç şampuanım, gece kremim, göz altı kremim, yüz kremim artık her şeyim Loreal’di ama artık bazı ürünlere biraz ara verdim. Mucizevi Krem’le ilgili tecrübelerimi burada bulabilirsiniz ama bu yazıda göz ve gece kreminden bahsetmek istiyorum.loreal-kremler

Öncelikle renkler süper paketlerine de ayrı bayıldım. Fosforlu pembe ve mavi çok uyumlu. Paketleri uzun süre atmadım aslında kıyamayıp ama sonra odada yer kalmayınca mecburen atmak zorunda kaldım.  Bu seri aslında 3’lü, gece kremi, gündüz kremi ve göz altı çevresi için ama ben o sırada başka bir gündüz kremini kullandığım için bu ürünü almadım sadece Loreal gece kremi ve göz altı kremini aldım.
loreal-krem Fiyatlamaya gelecek olursak gece kremi Watsons’ta 29.99 TL ve göz altı kremi de 21.99 TL. Bu gibi ürünler için düşünürsek çok pahalı değiller ve ürünler uzun süre gidiyor. Önce gece kreminden bahsedeyim. Çok krem kokuyordu açıkcası ve bu beni biraz rahastız etti en azından başka bir koku eklenebilirdi diye düşünüyorum. Krem çok yoğun değil ama minnacık bir parça bile yüzünüzden çok fazla yeri kapatabiliyor. Biraz da bu yüzden ürün uzun süre dayanıyor.  Bu kremin beğendiğim yanı gerçekten cildiniz ışıldıyor ama kremin emilmesi uzun vakit alıyor yani net 15 dakika kremi yüzüm emsin diye bekliyorum. Sabahları ise yumuşacık uyanıyorum :) Sözün özü orta segmentte uzun süre gitsin pahalı da olmasın ama gece kremim olsun diyenler tavsiye edilir!

Göz altı kreminden bahsetmeden önce ek bilgi, benim gözlerimin altında ne yazık ki torbalar var ve morluk şişkinlik fazla. O yüzden mucizeyi arıyorum ve mucize bu kremde değildi. Yine gece kremi gibi emilmesi zor bir ürün bu krem de. Göz altım için düzenli kullandım ama ne yalan söyliyim hiç bir yararını göremedim. Ama dediğim gibi ben mucizeyi arıyorum belki size iyi gelebilir.

Gece kremin iyi de göz altı kremin olmadı be Loreal. Göz altım için şuan True Beuty ürünlerini kullanıyorum. Kısa sürede onunla ilgili de detaylı bir yazı yazarım. Göz altı morluk ve şişkinlikleri için bildiğiniz güzel bir ürün varsa lütfen paylaşın.

Görüşmek üzere :)

Henüz Yorum Yok

CEVAP VER