Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, StudyExpo Fuarcılık A.Ş.’nin ana sponsorudur. Örgüt tarafından düzenlenen “StudyExpo Uluslararası Dil ve Yaz Okulları Fuarı” İstanbul’da başladı. StudyExpo, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 18 ülkeden toplam 55 öğrenciyi bir araya getiren toplam 8 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. StudyExpo Uluslararası Dil ve Yaz Okulu Fuarı 28 Şubat’ta Ankara Sheraton’da, 2 Mart’ta Izmir Hilton’da ve 4 Mart’ta İstanbul Kozyata Hilton’da yapılacak.

26 Şubat 2017 – Vodafone FreeZone, gençlik markası Vodafone Türkiye’nin “Yaşadığı ve yaşadığı özgür” sloganıyla 26 yaş ve altındaki gençler için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, StudyExpo Fuarcılık A.Ş.’nin ana sponsorudur. Örgüt tarafından düzenlenen StudyExpo Uluslararası Dil ve Yaz Okulları Fuarı İstanbul’da başladı. StudyExpo, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 18 ülkeden toplam 55 öğrenciyi bir araya getiren toplam 8 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. StudyExpo 28 Şubat’ta Ankara Sheraton’da, 2 Mart’ta İzmir Hilton’da, 4 Mart’ta Hilton Kozyatağı Hilton’da yapılacak.

Engin Aksoy: “Genç insanlara yabancı dil öğretmenin yollarını gençlere yönlendiriyoruz”

Vodafone FreeZone Vodafone Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Engin Aksoy, 26 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun kampanyalar düzenlediklerini söyledi.

“Geçtiğimiz yıl Türkiye’de% 6,2 büyüyen yabancı dil ve yaz okul eğitim pazarındaki büyümenin bu yıl da devam etmesi bekleniyor.İngilizce başvuranlar% 85 ile birinci sırada yer alırken diğer dil tercihleri ​​Alman, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca olmak üzere üç farklı konsepti uyguluyoruz.Küresel piyasalarda faaliyet gösteren bir şirket olarak, yabancı dil bilgisine önem veriyoruz.Bu bağlamda, kavramsal uluslararası eğitim fuarları uzmanı StudyExpo’nun işbirliğiyle, Türk gençliğini Dünyanın önde gelen 55 ilköğretim okuluna, Türkiye’de ve Türkiye’de düzenlenen en geniş yurtdışı dili ve yaz okulu fuarı ile yurtdışında dil ve yaz okuluyla gençleri buluşturarak birinci elden bilgi sahibi olma imkânı sunuyoruz.Vodafone ile FreeZone, biz gençler için yeni özgürlük alanları yaratmaya devam edeceğiz. ”

StudyExpo Uluslararası Dil ve Yaz Okulları Fuarı’nda “Kişisel Gelişim ve Kariyer Seminerleri” hem de çeşitli etkinlikler ve ödüllü yarışmalar düzenlenmektedir. Ayrıca fuar süresince, katılan yabancı dil ve yaz okulları cazip indirimler ve promosyonlar sunuyor. Ziyaretin ücretsiz olduğu fuar ve çevrimiçi davet hakkında daha fazla bilgi için www.studyexpo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz Yorum Yok

CEVAP VER