Web tabanlı mobil müşteri deneyimi yönetim platformu Pisano, Samsung’un küresel iş ortakları arasında Mobile World Congress’a gitmek üzere seçilen ilk ve tek Türk şirketi oldu.

Barselona, ​​26 Şubat 2017 – İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek olan dünyanın önde gelen mobil teknoloji fuarı Samsung Electronics, 2017 yılında  Mobile Mobile World Congress’da (MWC) Samsung’un Kurumsal İttifak Programı (SAEP) , Türk firması Pisano’yu dünya arenasına taşımaya hazırlanıyor. Samsung’un SAEP iş ortaklarını listeleyen başarılı ilk Türk girişimi olan Pisano, ürünlerini dünyadaki en yenilikçi teknolojilerin sergilendiği Samsung kabinesi MWC 2017’de dünyaya tanıtacak.

Web tabanlı mobil müşteri deneyimi yönetim platformu Pisano, müşteri ilişkilerinin kritik öneme sahip olduğu sektörlerde Samsung tabletleri aracılığıyla gerçek zamanlı hizmetler sunmaktadır. Türk girişim, Samsung’un pazarlama ve satış ekipleriyle büyürken, Samsung’un desteğiyle Barselona’daki arenaya hazırlanıyor.

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen,

“Samsung Electronics olarak, dünyaya ilham veren, geleceği şekillendiren teknolojiler geliştiriyoruz” dedi. Yenilikçi ürün ve hizmetler ile tüketicilerin hayatlarını iyileştirmek için mevcut kaynaklarla çalışıyoruz. Bu doğrultuda, hem Türkiye’de hem de dünyadaki yenilik ve teknoloji ekosistemini geliştirmeyi hedefliyoruz. Samsung’un öncü teknolojilerinden ve yenilik gücünden yararlanmak için tüm yeni şirketlere büyük bir hevesle kapılarımızı açıyoruz. Samsung’un SAEP iş ortağı listesine giren ilk Türk şirketi olma başarısını gösteren Pisano, tüm dünyadaki ürünlerini Mobile World Congress’da duyurmaktan memnuniyet duyuyor. ”

Pisano CEO’su Özan Demir,

“Samsung’un dünyamız üzerindeki etkisi giderek artıyor Amerika’dan Avustralya’ya Pisano’yu dünyaya yaymak için Samsung pazarlama ve satış ekipleriyle birlikte çalışıyoruz Mobil Dünya Kongresi bu adımlardan biridir. 2014 yılından bu yana inanılmaz bir hızla büyüyoruz. 2016 yılına gelindiğinde 8 kat büyüdük ve müşteri tabanımız üç kat arttı: 5 farklı ülkeden yeni müşterilerimiz var ve bu yıl Londra’da ilk ofisimizi açıyoruz. Bu yol, Samsung gibi değerli bir iş ortağıyla çalışmaktan gurur duyuyor “dedi.

Henüz Yorum Yok

CEVAP VER