Sizde uzun saçlarınızdan sıkıldınız ancak saçlarınızı ne kadar kısa kestirmeniz gerektiği ve ne tarz bir saç şekline sahip olmak istediğiniz konusunda tereddüt yaşıyorsanız yaza uygun 5 farklı saç modelini sizlere sunuyoruz. Saçlarınız özgüveninizi oldukça etkileyen girdiğiniz ortamda fark edilmenizi sağlayan ve partnerinize ilişkinizde de çok önemli bir yere sahip olan en önemli etkenlerden bir tanesi olup bakımlı ve güzel görünümü sizin kadar çevrenizde de etkiler ve dikkatini çeker.

Bu Yaz En Moda Saç Modelleri

Yaza uygun 5 farklı saç modelinden ilki saçlarınızın tamamı en kısa erkek traşı olarak da bahsedilen ve yalnızca jöle sürerek kullanabileceğiniz şeklidir. Bu tarz yaz için oldukça uygun olur yazın sıcağında saçlarınızın terlemesini ve ter nedeniyle oluşabilecek tüm şekil bozukluklarının de ortadan kaldırılmasının sağlar.

Yaza uygun saç modellerinden bir diğeri küt saç modelidir enseyi tamamen açık bırakarak bombeli ve hacimli bir görüntü oluşturur kestireceğiniz saçlarınız hem oldukça cool görünmesini hem de yaz boyu rahat bir kullanım sağlar. Bu saçı kullanırken sizler oldukça rahat edecek ve özellikle de düz saça sahipseniz saç şekillendirme derdinden de büyük ölçüde kurtulacaksınız.

sac-modelleriYaza uygun saç modellerinden bir başkası hacimli küt modeli ve katlı kesimdir. Katlı küt modeli ile bir saçlarınız daha ince bir görünüme sahip olacak ve sizler saç yıkama ve kurutma zorluğundan kurtulacak ve daha az kabarık saçlarınızı şekillendirirken de rahat edeceksiniz.

Saçlarınızın bir kısmını kazıtıp diğer bir tarafını uzun bırakmak marjinal bir görünüm isteyenler için de farklı bir saç kesimi olabilir veya saçlarınız 3 numaraya vurularak kafanızın tamamen çıplak bırakılması da bu yaz sizin seçiminiz olabilir.

Henüz Yorum Yok

CEVAP VER