Türkiye’nin ilk elektronik şans oyunları platformu, Spor Toto Teşkilatı ve Milli Piyango’nun yasal bayisi Bilyoner.com ‘Yılın en dikkat çeken mobil uygulamaları’ araştırmasında zirveye oturdu.

Sektörünün referans dergisi Digital Age ve Mobil Pazarlama Birliği tarafından(MMA) yapılan araştırmada, Bilyoner.com şans oyunları kategorisinde oyların yüzde 24.2’sini alarak tüm rakiplerini geride bıraktı.

Mobil Pazarlama Birliği (MMA) Türkiye ve Digital Age, geride bıraktığımız 2016 yılının dikkat çeken mobil uygulamalarını seçti. Dijital alandaki tüm yenilik, girişim ve uygulamalar konusunda kendi alanının referans dergisi olan Digital Age ile birlikte yine dünyada iş dünyasının en saygın birliklerinden biri olarak kabul edilen Mobil Pazarlama Birliği’nin (MMA) “Yılın en dikkat çeken mobil uygulamaları” araştırmasına göre, Bilyoner.com zirveye oturdu.

Ocak 2014’ten bu yana yapılan ve geleneksel hale gelen araştırma, “markaların mobile olan inancı, bu alana yaptıkları yatırımın ölçeği ve en önemlisi bu yatırımların kullanıcı nezdinde gerçek anlamda karşılığını alıp almadığı” gibi konulara cevap vermeye çalışıyor. 1.385 kişinin katılımıyla online olarak 36 kategoride gerçekleştirilen araştırma sonucunda, Bilyoner.com oyların yüzde 24,2’sini alarak bu yıl kendi kategorisinde zirveye oturdu.

Bilyoner.com hakkında:

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş., 26 Mart 2004 tarihinde Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve 6 Aralık 2006 tarihinde Milli Piyango Genel Müdürlüğü ile imzalanan sözleşmelerle Türkiye’nin ilk elektronik şans oyunları platformu oldu.

Bilyoner.com; Spor Toto oyunları ve Milli Piyango oyunlarını oynatma hakkına sahip olan Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş.’nin bir markası… Ortaklık yapısı yüzde 50 Intralot ve yüzde 50 Tek Elektronik A.Ş.’den oluşuyor.

Henüz Yorum Yok

CEVAP VER